Ademcoaches: opgeleid door Herleva
Ademcoaches opgeleid door Herleva

Onze ademcoaches

Heleen Ytsma heeft meerdere ademcoaches uit heel Nederland opgeleid.

Hieronder kun je een overzicht vinden van alle ademcoaches en kun je zien welke ademcoach bij jou in de buurt actief is.

Drenthe

Pauline Hofstra

✓ Locatie: De Vos van Steenwijkstraat 62, 7957BH, De Wijk

✓ Telefoon: 0522-440607, 06-25118619

✓ E-mail: gp.hofstra@gmail.com

Anita Westerhuis

✓ Locatie: Geserweg 3 7861 BL Oosterhesselen. Drenthe.

✓ 06-40547291

✓ E-mail: anitawesterhuis@live.nl

Friesland & Groningen

Anna Visser (Friesland)

✓ Locatie: Schoolplein 3, 8748BR, Witmarsum (friesland),

✓ Telefoon: 06-36491044,

✓ E-mail: annavisserwitmarsum@gmail.com

Elsbeth Penninga (Groningen)

✓ Locatie: Praktijk; Lijnbaanstaart 2 9711RV Groningen, 

✓ Telefoon: 06 41 81 24 62, 

✓ E-mail: elsbethpenninga@gmail.com

Flevoland

Marjan Born

✓ Locatie: Peggy Ashcroftstraat 43, 1325KG, Almere,

✓ Telefoon: 06-51929294,

✓ E-mail: marjan@reborn-coaching.nl

Sandra Jonker

✓ Locatie: Middenhof 207, 1354EV, Almere,

✓ Telefoon: 06-28105896,

✓ E-mail: sandraanig@hotmail.com

Diana Munneke

✓ Locatie: C. Vlotstraat 8, 1318AG, Almere,

✓ Telefoon: 06-36124557,

✓ E-mail: munneke.diana@gmail.com

Gelderland

Mirjam

Blok

✓ Locatie: Margrietstraat 23, 7075AX, Etten,

✓ Telefoon: 0315-685687, 06-20715000,

✓ E-mail: mirjam.blok@ telfortglasvezel.nl

Magde de Boer-Borger

✓ Locatie: Walstein 35, 3848AN, Harderwijk,

✓ Telefoon:
06-10346640

✓ E-mail: magda-de-boer@planet.nl

Pauline 

van Elsland

✓ Locatie: Loolaan 5a,

✓ 7314AA, Apeldoorn,

✓ Telefoon: 06-51918015,

✓ E-mail: paulinevanelsland@ gmail.com

Evelien

Kouwer

✓ Locatie: Klavermeen 30, 3844PS, Harderwijk,

✓ Telefoon:
 0627422338,

✓ E-mail: strandloper @caiway.nl

Wilma

Rooimans

✓ Locatie: Holtesbroek 1415, 6546PH, Nijmegen,

✓ E-mail: wilma.rooimans@ gmail.com

Grietje

van Veen

✓ Locatie: Boeninksteeg 8 7021 KC Zelhem,

✓ Telefoon: 0314-381219 Bgg 06 15081588,

✓ E-mail: info@grietjevanveen.nl

Kirsta

Vos

✓ Locatie: Ede,

✓ E-mail: kirsta@deleefkamer.nl,

✓ www.deleefkamer.nl

Machteld 

Aberson

✓ Locatie: Molenweg 33 6871 CV Renkum

✓ Telefoon: 06 54262886

✓ E-mail: machteld. aberson@gmail.com

Limburg en Noord-Brabant

Els Sleutels (Limburg)

✓ Locatie: Tienderweg 49 6093EN Heythuysen, 

✓ Telefoon: 06-20129168

✓ E-mail: info@ademcirkel.nl, www.ademcirkel.nl

Naveen Devos (Noord-Brabant)

✓ Locatie: Zesde Donk 20, Den Bosch, 

✓ Telefoon: 06-33799907

✓ E-mail: naveen@ziggo.nl, www.inverbondenheid.nl

Noord-Holland

Ansje Klevering 

van Wieringen

✓ Locatie: Ruiterweg 33, 1251ZX, Laren

✓ Telefoon: 06-30073751

✓ E-mail: accvanwieringen@ hotmail.com

Peter 

Oosterhoff

✓ Locatie: Polderburg 101, 2135AV, Hoofddorp

✓ Telefoon: 06 24841986

✓ E-mail: peter@ademdelight.nl, www.ademdelight.nl

Johan
Schilder

✓ Locatie: Roelof Bootstraat 4, 1135CH, Edam, 

✓ Telefoon: 06-53878670, 

✓ E-mail: info@johanschilder.nl

Ellen

Scholten

✓ Locatie: Frescobaldistraat 150, 1447NM, Purmerend,

✓ Telefoon: 0299-644117

✓ E-mail: eascholten@hetnet.nl

Irene Vink

✓ Locatie: Belkmerweg 31A 1754 Gb Burgerbrug

✓ Telefoon: 06 51044166

✓ E-mail: irenevink@hotmail.com

Isolde Pâques

✓ Locatie: Plantage Middenlaan 66 1018 DH Amsterdam 

✓ Tel. 06 29537750 

✓ E-mail: Info@isenseholistic.nl

Annemarie Stevens

✓ Locatie: Janwillemszstraat 6,
Hoorn 

✓ Tel. 06 38784412 

✓ E-mail: ama.stevers@gmail.com

Utrecht

Janine van Dam

✓ Locatie: Tiel, 

✓ E-mail: janine_vandam@yahoo.com

Monique van der Hoeven

✓ Locatie: Musicallaan 451, 3543ED, Utrecht

✓ Telefoon: 030-6889170, 06-53171756, ✓ E-mail: mezzomonique@gmail.com

Marielle Kirkels

✓ Locatie: Vinkeveen

✓ Telefoon: 06-11225723 en
0297-265621

✓ E-mail: m.kirkels@planet.nl,

Jet Menkveld

✓ Locatie: van Rijckevorselstraat 25, 3972EP, Driebergen

✓ Telefoon: 0343-511561

✓ E-mail: jetmenkveld@xs4all.nl

Heidi Schellekens

✓ Locatie: Westravenstraat 14 3522TC Utrecht

✓ Telefoon: 06-41754733

✓ E-mail: welkom@heidischellekens.nl

Herma Hoekman

✓ Locatie: Frederik Hendriklaan 25, 3708VA in Zeist

✓ Telefoon: 06-22483779 

✓ E-mail: Herma@balansenenergie.nl

Overijssel en Zuid-Holland

Jolanda Wolf-Harmsen (Overijssel)

✓ Locatie: Veldwachterstraat 29, 7721KE, Dalfsen, 

✓ Telefoon: 06-51292125

✓ E-mail: jolanda.wolf@kpnmail.nl

Stella van den Berg-van Houten (ZH)

✓ Locatie: Zandvoortsestraat 40, 2201SG, Noordwijk 

✓ Telefoon: 071-3647192, 06-27256402 

✓ E-mail: stella2902@hotmail.com