Ademcoaches: opgeleid door Herleva
arrow_drop_up arrow_drop_down
Ademcoaches opgeleid door Herleva

Onze ademcoaches

Heleen Ytsma heeft meerdere ademcoaches uit heel Nederland opgeleid.

Hieronder kun je een overzicht vinden van alle ademcoaches en kun je zien welke ademcoach bij jou in de buurt actief is.

Drenthe

Pauline Hofstra

✓ Bedrijfsnaam: De Krachtwacht

✓ Locatie: De Wijk

✓ Website: www.centrumanimare.nl

✓ E-mail: gp.hofstra@gmail.com

Gerrie Schnoing

✓ Bedrijfsnaam: Koudetrainer.nl

✓ Locatie: Klazienaveen

✓ Website: www.koudetrainer.nl

✓ E-mail: info@koudetrainer.nl

Anita Westerhuis

✓ Bedrijfsnaam: Persoonlijke training en coaching

✓ Locatie: Oosterhesselen

✓ E-mail: anitawesterhuis@live.nl

Gelderland

Ina van Lith

✓ Bedrijfsnaam: De Krachtwacht

✓ Locatie: Buren

✓ Website: www.dekrachtwacht.nl

✓ E-mail: info@dekrachtwachtwacht.nl

Marisca Hakvoort

✓ Bedrijfsnaam: Ademcoach Marisca Hakvoort

✓ Locatie: Lochem

✓ Website: www.ademcoachlochem.nl

✓ E-mail: marisca@ademcoachlochem.nl

Machteld Aberson

✓ Bedrijfsnaam: Lichte Lucht Coaching

✓ Locatie:  Renkum

✓ Website: www.lichtelucht.nl

✓ E-mail: info@lichtelucht.nl

Pauline van Elsland

✓ Locatie: Apeldoorn

✓ E-mail: ademcoach@gmail.com

Janine van Dam

✓ Bedrijfsnaam: Jezelf Inzicht Ademcoaching

✓ Locatie: Tiel

✓ Website: www.jezelf-inzicht.nl

✓ E-mail: info@jezelf-inzicht.nl

Irene Artz

✓ Bedrijfsnaam: Irene Artz Ademcoaching 

✓ Locatie: Apeldoorn

✓ Website: www.ireneartz.nl

✓ E-mail: welkom@ireneartz.nl 

Limburg en Noord Brabant

Maikel van der Palen

✓ Locatie: Eindhoven 

✓ E-mail: maikelvanderpalen73@gmail.com

Marloes van Houtert

✓ Bedrijfsnaam: Op Jouw Podium

✓ Locatie: 's-Hertogenbosch

✓ Website: www.opjouwpodium.nl

✓ E-mail: marloes@opjouwpodium.nl

Jannemiek Verhoeven

✓ Bedrijfsnaam: VanMiek

✓ Locatie: 's-Hertogenbosch

✓ E-mail: jannemiek.verhoeven@gmail.com

Sylvia Bruning

✓ Bedrijfsnaam: Leid met Lef

✓ Locatie: Son en Breugel

✓ Website: www.leidmetlef.nl

✓ E-mail: info@leidmetlef.nl

Bregje Schoffelen

✓ Bedrijfsnaam: Studio Ademwerk

✓ Locatie: Eindhoven

✓ Website: www.studioademwerk.nl

✓ E-mail: hallo@bregsch.nl

Jeroen Erens

✓ Bedrijfsnaam: Just Breathe

✓ Locatie: Valkenswaard

✓ Facebook:

www.facebook.com/Justbreathe.nl/

Helen Vereijken

✓ Bedrijfsnaam: Voelen is weten

✓ Locatie: Leende

✓ E-mail: helen@voelenisweten.nl

Karin Oudshoorn

✓ Bedrijfsnaam: Helende Voeten

✓ Locatie: Eindhoven

✓ Website: www.helendevoeten.nl

✓ E-mail: info@helendevoeten.nl

Gerrie Laudy

✓ Bedrijfsnaam: RAAF coaching

✓ Locatie: Venlo

✓ Website: www.praktijkraaf.nl

✓ E-mail: info@praktijkraaf.nl

Noord-Holland

Annemarie Stevers

✓ Locatie: Hoorn

✓ E-mail: ama.stevers@gmail.com

Gert-Jan Wit

✓ Bedrijfsnaam: Boezt

✓ Locatie: Den Helder

✓ Website: www.boezt.nl

✓ E-mail: info@boezt.nl

Monique Bleyenberg

✓ Bedrijfsnaam: Monique Bleyenberg Natuurgeneeskundige Praktijk

✓ Locatie: Naarden

✓ Website: www.moniquebleyenberg.nl

✓ E-mail: monique@moniquebleyenberg.nl

Helmie Brode

✓ Bedrijfsnaam: Refresh your mind

✓ Locatie: Beverwijk

✓ Website: www.refreshyourmind.nl

✓E-mail: 

helmie@refreshyourmind.nl

Utrecht

Esther de Vries

✓ Bedrijfsnaam: EigenWeg Coaching

✓ Locatie: Utrecht

✓ Website: www.eigenwegcoaching.nl

✓ E-mail: info@eigenwegcoaching.nl

Merel Bevaart

✓ Bedrijfsnaam: Merels Coaching

✓ Locatie: Amersfoort

✓ Website: www.merelscoaching.nl

✓ E-mail: info@merelscoaching.nl

Mariëlle Kirkels

✓ Bedrijfsnaam: Praktijk voor Ademcoaching Vinkeveen

✓ Locatie: Waverveen

✓ Website: www.zichtopjeleven.nl

✓ Website: www.mariellekirkels.nl

✓ E-mail: mariellekirkels@gmail.com

Noreen Tatuhey

✓ Bedrijfsnaam: Noreen Tatuhey- Ademcoach

✓ Locatie: Utrecht

✓ Website:
www.noreentatuhey.nl

✓ E-mail: noreen@noreentatuhey.nl

Heidi Schellekens

✓ Bedrijfsnaam: Heidi Schellekens massage & bewustwording

✓ Locatie: Utrecht

✓ Website: www.heidischellekens.nl

✓ E-mail: welkom@heidischellekens.nl

Sandra Derksen

✓ Bedrijfsnaam: In1Adem

✓ Locatie: Vreeland

✓ Facebook: In1Adem

✓ E-mail: amderksen@hotmail.com

Herma Hoekman

✓ Bedrijfsnaam: Balans en Energie

✓ Locatie: Zeist

✓ Website: www.balansenenergie.nl

✓ E-mail: herma@balansenenergie.nl

Overijssel en Zuid-Holland

Jana van Duijn

✓ Bedrijfsnaam: The Centre of Body & Mind

✓ Locatie: Sassenheim

✓ Website: www.centrebodymind.nl

✓ E-mail: 
info@centrebodymind.nl

Birgit Demmendal

✓ Bedrijfsnaam: Praktijk voor Reflexzonetherapie en Ademcoaching

✓ Locatie: Wassenaar

✓ Website: www.reflexzonetherapie-wassenaar.nl

✓ E-mail: 
info@reflexzonetherapie-wassenaar.nl

Gerri Hansman

✓ Bedrijfsnaam: ADEMPAUZESTUDIO

✓ Locatie: Deventer

✓ Website: www.adempauzestudio.nl

✓ E-mail: gerri@adempauzestudio.nl

Elly Groot

✓ Bedrijfsnaam: Crystal Yoga

✓ Locatie: Enschede

✓ Website:
https://crystalyoga.nl

✓ E-mail: info@crystalyoga.nl


Mirjam Pet-Meijvogel

✓ Bedrijfsnaam: Yoga Swings 4 you 

✓ Locatie: Katwijk aan Zee

✓ Website: www.yogaswings.nl

✓ E-mail: info@yogaswings.nl 

Femke Krol

✓ Bedrijfsnaam: (volgt)

✓ Locatie: Schoonhoven

✓ E-mail: info@stijlsupport.nl

Myrna Nijhuis

✓ Locatie: Zwolle

✓ E-mail: m.j.nijhuis@hotmail.com

Luc Beerens

✓ Bedrijfsnaam: Beerens op de Weg

✓ Locatie: Gouda

✓ Website: www.beerensopdeweg.nl

✓ E-mail: luc@beerensopdeweg.nl 

Flevoland

Ingrid Jonkman & Henry Leijdsman

Rutten

✓ Bedrijfsnaam: Venus, Centrum voor Licht en Vrij - Zijn

✓ Locatie: Noord-Oost polder/Flevoland

✓ Website: www.venuscentrum.nl

✓ E-mail: venus@solcon.nl

Daniëlle Egstorf

✓ Bedrijfsnaam: Optimaal Functioneren

✓ Locatie: Lelystad

✓ Website: www.optimaalfunctioneren.nl

✓ E-mail: info@optimaalfunctioneren.nl

Friesland

Ali Spiekhout

✓ Bedrijfsnaam: Authentiekvrouwzijn

✓ Locatie: Leeuwarden

✓ Website: www.authentiekvrouwzijn.nl

✓ E-mail: ali@authentiekvrouwzijn.nl

COOKIES