Herleva
hartcoherentie

Onze ademcoaches

Heleen Ytsma heeft meerdere ademcoaches uit heel Nederland opgeleid.

Hieronder kun je een overzicht vinden van alle ademcoaches en kun je zien welke ademcoach bij jou in de buurt actief is.

Friesland
Groningen


Drenthe
Overijssel
Gelderland
Utrecht


Noord-Holland
Zuid-Holland
Noord-Brabant
Limburg


België


Friesland

Ali Spiekhout - Leeuwarden: Authentiekvrouwzijn, www.authentiekvrouwzijn.nl, ali@authentiekvrouwzijn.nl 

Sheela van Solt - Wons: Van Solt advies & Coaching, www@vansoltadvies.nl, sheela@vansoltadvies.nl

Erica Masselink - Drachten: Massagepraktijk Elvarah, www.elvarah.nl, info@elvarah.nl

Lysbeth Wiersma - Broek: Studio Thús, www.studiothus.nl, lysbeth@studiothus.nl

Groningen

Ageeth Schuringa - Veendam:  Joy of You, www.joyofyou.nl, info@joyofyou.nl


Drenthe

Anita Westerhuis - Oosterhesselen: Persoonlijke training en coaching, anitawesterhuis@live.nl

Titia Snip - Peize: Mira Verwondering, www.miraverwondering.nl, info@miraverwondering.nl

Overijssel

Gerri Hansman - Deventer: Adempauze Studio, www.adempauzestudio.nl, gerri@adempauzestudio.nl

Merith Huizing - Dedemsvaart: Merith Huizing, www.merithhuizing.nl, info@merithhuizing.nl

Petra Oord - Dedemsvaart: Herbora, Praktijk voor Natuurlijk Gezond Zijn Ademwerk, Systemisch lichaamswerk, Rite van Baarmoeder en Kruidengeneeskunde, www.herbora.nl, herbora@online.nl

Anne Dijsselhof - Raalte: Anne Dijsselhof Adem- en vitaliteitscoaching, www.annedijsselhof.nl, info@annedijsselhof.nl

Flevoland

Ingrid Jonkman - Rutten: www.mindbodyspiritcentrum.nl, mindbodyspiritcentrum@chargeer.nl

Daniëlle Egstorf - Lelystad: www.danielle-egstorf.nl, mail@danielle-egstorf.nl

Corine van Zoelen - Lelystad: Business Coach voor nieuwe wereld ondernemer, www.corinevanzoelen.nl, info@corinevanzoelen.nl

Nancy Molenaar van Noort - Lelystad: nancymolenaar123@gmail.com

Laura Stutvoet - Almere: www.laurastutvoet.nl, laura@laurastutvoet.n

Gelderland

Melitza Zichem - Arnhem: ZI for you, www.ziforyou.nl, info@ziforyou.nl, Instagram: zi_for_you

Kim van der Ham - Ede: Togetherness, www.togetherness.nl, kim@togetherness.nl

Kyra Macco - Ede: www.kyramacco.nl, kyra@kyramacco.nl

Pauline van Elsland - Apeldoorn: ademcoach@gmail.com

Irene Artz - Apeldoorn: Connected Breathing, www.ireneartz.nl, artz.irene@gmail.com

Léonie de Dreu - Apeldoorn: Léyoga, www.leyoga.nl, leonie@leyoga.nl

Rosella Spee-Koning - Ugchelen (Apeldoorn): FreeSpace, www.yourfreespace.nl, info@yourfreespace.nl

Colette André - Arnhem: Verademend, praktijk voor ademcoaching, www.verademend.nl, Info@verademend.nl, 0644365009

Heidi van Son - Nunspeet: Massagepraktijk Triskel, www.massagepraktijktriskel.nl, info@massagepraktijktriskel.nl

Barbera Hendriksen - Putten: Bewust Beter, www.bewust-beter.nl, info@bewust-beter.nl 

Angela van der Ploeg - Tiel: Angela van der Ploeg | Adem- en Psychedelica coaching, www.angelavanderploeg.com, info@angelavanderploeg.com

Mirjam Blok - Etten: Praktijk voor Natuurgeneeskunde, www.natuurgeneeskunde-etten.nl, info@natuurgeneeskunde-etten.nl  

Jamila Brummel - Vaassen: Orkulind, www.orkulind.nl, jamila@orkulind.nl

Karin ten Wolde - Loenen: Praktijk KW, www.karintenwolde.nl, praktijkkw@karintenwolde.nl


Utrecht

Merel Bevaart - Amersfoort: Merels Coaching, www.merelscoaching.nl, info@merelscoaching.nl

Judith Sol - Amersfoort: SOL breathwork events, www.solbreathworkevents.com, info@solbreathworkevents.com

Noreen Tatuhey - Utrecht: Noreen Tatuhey- Ademcoach, www.noreentatuhey.nl, noreen@noreentatuhey.nl

Heidi Schellekens - Utrecht: Heidi Schellekens massage & bewustwording, www.heidischellekens.nl, welkom@heidischellekens.nl

Carola Pluut-Rijneveld - Woerden: YogabyCarola, www.yogabycarola.nl, yogabycarola@ziggo.nl

Herma Hoekman - Zeist: Balans en Energie, www.balansenenergie.nl, herma@balansenenergie.nl

Hanny Maurits - Rhenen: TriSport Rhenen, Hannymaurits@hotmail.com

Diana Beijer - Soesterberg: Maseto Holistisch Energetische Praktijk, www.masetomassagepraktijk.nl, info@masetomassagepraktijk.nl

Noord-Holland

Annemarie Stevers - Hoorn: ama.stevers@gmail.com

Marian Manché Ademcoaching & Training - Amsterdam Nieuw Sloten: Tel 06-36172925

Corien Bolwijn - Amsterdam: corien@zincom.nl


Zuid-Holland

Luc Beerens - Gouda: Vuur & IJs, www.vuurenijs.nl, luc@vuurenijs.nl

Marja van Die - Ridderkerk: Natuurgeneeskundige Therapie Marja van Die, www.marjavandie.nl, diemarja@gmail.com

Coot Roosenboom - Rotterdam: Coot Communicatie & Coaching, cootcommunicatiecoaching@gmail.com

Esther de Vries - Rotterdam: De Ademcoach, www.de-ademcoach.nl, esther.dv1980@gmail.com 

Nino Zweere - Zevenhuizen: Nino Zweere, Instagram: instagram.com/ninoz96, ninozweere@gmail.com 

Ico Spriensma - Zevenhuizen: Ico Spriensma Coaching, www.iscoaching.nl, ico@iscoaching.nl

Tine Langenbach - Dordrecht: tinelangenbach@hotmail.com

Susanne Gilhuis-Vervoorn - Dordrecht: Susanne Gilhuis, www.susannegilhuis.nl, info@susannegilhuis.nl

Linda Geluk - Oud-Beijerland: Linda Geluk, www.lindageluk.nl, info@lindageluk.nl 

Marloes Ramselaar - Den-Haag: Kwestie van Ademen, www.kwestievanademen.nl, info@kwestievanademen.nl

Marcel Metaal - Schiedam: Ontspanje.nl, www.ontspanje.nl, marcelmetaal@hotmail.com

Noord-Brabant

Judith Sol - Baldel: SOL Breathwork Events, www.solbreathworkevents.com, info@solbreathworkevents.com

Limburg

Monique Schroen - Beringe: Ademtherapie Monique, www.moniqueschroen.nl, contact@moniqueschroen.nl

Josje Korsten - Helden: Mevrouw Nilsson - Coaching en communicatie, www.mevrouwnilsson.nl, josje@mevrouwnilsson.nl

Els Sleutels - Heythuysen: Praktijk Els Sleutels, www.elssleutels.nl, info@elssleutels.nl

Bert Pasveer - Echt: Kalynda Natuurgeneeskundige Praktijk, www.kalynda.nl, info@kalynda.nl

Lois van Dinther - Bingelrade: Leven met Lois, www.levenmetlois.nl, levenmetlois@gmail.com

België

Inge Sturbois - As: Instagram: https://www.instagram.com/ingesturbois, inge.sturbois@gmail.com

Zweden

Karin de Graaff - Zweden: Relatietrainingen/Kwaliteit in WelZijn, www.relatietrainingen.nl, karin@relatietrainingen.nl, 0031614665529

Spanje

Michael Groen - Malaga (Spanje): https://breathworkguide.com, mlgroen28@gmail.com