Page content

Onze Ademcoaches

Heleen Ytsma heeft meerdere ademcoaches uit heel Nederland opgeleid.
Hieronder kun je een overzicht vinden van alle ademcoaches en kun je zien welke ademcoach bij jou in de buurt actief is.

Drenthe

Pauline Hofstra
Locatie: De Vos van Steenwijkstraat 62, 7957BH, De Wijk Telefoon: 0522-440607, 06-25118619 E-mail: gp.hofstra@gmail.com

Anita Westerhuis
Locatie: Geserweg 3 7861 BL Oosterhesselen. Drenthe.  06-40547291 E-mail: anitawesterhuis@live.nl

Flevoland

Marjan Born
Locatie: Peggy Ashcroftstraat 43, 1325KG, Almere, Telefoon: 06-51929294, E-mail: marjan@reborn-coaching.nl

Sandra Jonker
Locatie: Middenhof 207, 1354EV, Almere, Telefoon: 06-28105896, E-mail: sandraanig@hotmail.com

Diana Munneke
Locatie: C. Vlotstraat 8, 1318AG, Almere, Telefoon: 06-36124557, E-mail: munneke.diana@gmail.com

Friesland

Anna Visser
Locatie: Schoolplein 3, 8748BR, Witmarsum (friesland), Telefoon: 06-36491044, E-mail: annavisserwitmarsum@gmail.com

 

Gelderland

Mirjam Blok
Locatie: Margrietstraat 23, 7075AX, Etten, Telefoon: 0315-685687, 06-20715000, E-mail: mirjam.blok@telfortglasvezel.nl

Magde de Boer-Borger
Locatie: Walstein 35, 3848AN, Harderwijk, Telefoon: 06-10346640, E-mail: magda-de-boer@planet.nl

Pauline van Elsland
Locatie: Loolaan 5a, 7314AA, Apeldoorn, Telefoon: 06-51918015, E-mail: paulinevanelsland@gmail.com

Evelien Kouwer
Locatie: Klavermeen 30, 3844PS, Harderwijk, Telefoon: 06-27422338, E-mail: strandloper@caiway.nl

Wilma Rooimans
Locatie: Holtesbroek 1415, 6546PH, Nijmegen, E-mail: wilma.rooimans@gmail.com

Grietje van Veen
Locatie: Boeninksteeg 8 7021 KC Zelhem, Telefoon: 0314-381219 Bgg 06 15081588, E-mail: info@grietjevanveen.nl

Kirsta Vos
Locatie: Ede, E-mail kirsta@deleefkamer.nl, www.deleefkamer.nl

Machteld Aberson
Locatie: Molenweg 33 6871 CV Renkum Telefoon: 06 54262886 E-mail:
machteld.aberson@gmail.com

 

Groningen  

Elsbeth Penninga
Locatie: Praktijk; Lijnbaanstaart 2 9711RV Groningen, Telefoon: 06 41 81 24 62, E-mail: elsbethpenninga@gmail.com

 

Limburg

Els Sleutels
Locatie: Tienderweg 49 6093EN Heythuysen, Telefoon: 06-20129168, E-mail: info@ademcirkel.nl, www.ademcirkel.nl

 

Noord-Brabant

Naveen Devos
Locatie: Zesde Donk 20, Den Bosch, Telefoon: 06-33799907, E-mail: naveen@ziggo.nl, www.inverbondenheid.nl

 

Noord Holland

Ansje Klevering van Wieringen
Locatie: Ruiterweg 33, 1251ZX, Laren, Telefoon: 06-30073751, E-mail: accvanwieringen@hotmail.com

Peter Oosterhoff
Locatie: Polderburg 101, 2135AV, Hoofddorp, Telefoon: 06 24841986, E-mail: peter@ademdelight.nl, www.ademdelight.nl

Johan Schilder
Locatie: Roelof Bootstraat 4, 1135CH, Edam, Telefoon: 06-53878670, E-mail: info@johanschilder.nl

Ellen Scholten
Locatie: Frescobaldistraat 150, 1447NM, Purmerend, Telefoon: 0299-644117, E-mail: eascholten@hetnet.nl

Irene Vink
Locatie: Belkmerweg 31A 1754 Gb Burgerbrug, Telefoon: 06 51044166, E-mail: irenevink@hotmail.com

Isolde Pâques
Locatie: Plantage Middenlaan 66 1018 DH Amsterdam Tel. 06 29537750 E-mail: Info@isenseholistic.nl

Annemarie Stevers.
Locatie: Janwillemszstraat 6, Hoorn Tel. 06 38784412 E-mail: ama.stevers@gmail.com

Overijssel

Jolanda Wolf-Harmsen
Locatie: Veldwachterstraat 29, 7721KE, Dalfsen, Telefoon: 06-51292125, E-mail: jolanda.wolf@kpnmail.nl

 

Utrecht

Janine van Dam
Locatie: Tiel, E-mail: janine_vandam@yahoo.com

Monique van der Hoeven
Locatie: Musicallaan 451, 3543ED, Utrecht, Telefoon: 030-6889170, 06-53171756, E-mail: mezzomonique@gmail.com

Marielle Kirkels
Locatie: Vinkeveen, Telefoon: 06-11225723 0297-265621, E-mail: m.kirkels@planet.nl,

Jet Menkveld
Locatie: van Rijckevorselstraat 25, 3972EP, Driebergen, Telefoon: 0343-511561, E-mail: jetmenkveld@xs4all.nl

Heidi Schellekens
Locatie: Westravenstraat 14 3522TC Utrecht, Telefoon: 06-41754733, E-mail: welkom@heidischellekens.nl

Herma Hoekman
Locatie: Frederik Hendriklaan 25, 3708VA in Zeist, Telefoon: 06-22483779 E-mail: Herma@balansenenergie.nl

 

 

Zeeland

-Volgt-

 

Zuid Holland

Stella van den Berg – van Houten
Locatie: Zandvoortsestraat 40, 2201SG, Noordwijk (zuid holland), Telefoon: 071-3647192, 06-27256402, E-mail: stella2902@hotmail.com